सोमबार १३ मंसिर २०७८

सरस्वति सिग्देल होस्टल बसेर नवलपरासीको कावसोतीमा कक्षा १० मा पढ्दै थिइन । बुबाको नि ध न पछि सरस्वतिलाइ बुबाकै माया दिएर दाजु दुर्गानाथ सिग्देलले हुर्काए अनि बढाए, पढाए अनि लेखाए । नवलपुरकै गणेश भण्डारीले सरस्वतिलाइ प्रेम प्रस्ताव राखे ।

गणेश सरस्वति भन्दा कान्छा थिए । सरस्वतिले प्रेम प्रस्ताव अस्विकार गरिन तर गणशले उनलाइ पिछा छाडेनन । हैरान भएपछि सरस्वतीले गणेश सँग प्रेम गरिन । प्रेम झाँगिदै गयो । बिचबिचम उनीहरुबिच बिछोड हुँदै मिलन हुँदै गर्ने क्रम चलिरह्यो । त्यसपछि दुवैले विवाह गर्ने निधो गरे ।

गणेश घरको एक्लो छोरा थिए । त्यसकारणले सरस्वतीले उनलाइ सहजै बुहारि स्विकारेनन । विवाहको केहि महिनामै सरस्वती गर्भवती भइन । त्यसपछि गणेशको परिवार पनि बाध्य भयो । गणेशले सरस्वतीलाइ दिनहु जसो शारिरिक तथा मानसिक तनाव दिन थाले । तर प्रेम भएकोले सरस्वतीले माइतीमा सुनाउन सकिनन । विवाहको डेढ बर्षपछि उनीहरुको बच्चा भयो । त्यसपछि सुरु भयो सरस्वतीलाइ सुरु भयो घरबाट निकाल्ने योजना ।

सरस्वतीको अनुसार ६ महिने बालिकाको ह त्या गरेर उनलाइ घरबाट निकाल्ने योजना गणेशको परिवारको थियो । योजना अनुसारनै उनको श्रीमान ससुरा र सासुले ह त्या गरेको सरस्वतीको आ रो प रहेको छ ।

मृ त्यु रहस्यमय अझै यसरी पनि हुन गयो कि घरकै छेउछाउमै एउटा खा ल्डो समेत ख निएको थियो जुन लगभक १ हात गहिरो र चारजना मान्छेको समुहले ख न्दै गरेको प्रत्यक्षदर्शीले देखेको बताउछन् ।यो खा ल्डो ख नियो ताकि ती नाबालिकालाई मा`रि सकेर यहि खा ल्डोमा गा ड् न सकियोस् ।छिमेकि र आफन्तजनले यहि आ रोप लाउदै आएका छन् ।

आरोपको बाण आमाजुतर्फ पनि तेर्सिरहदा उनले मिडियामा आउन डराउनुले झनझनै रहस्य बढ्दै गएको छ ।गल्ति गरेकै भएर मिडियामा आउन नचाहेको छरछिमेक एवम् पिडित पक्ष लगाउछ ।


Last Updated on: March 6th, 2021 at 11:40 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
५०३ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया