आइतबार १९ मंसिर २०७८

केही समयदेखि मिडियामा एकसाथ श्रीमान श्रीमती हराएका घटनाहरु आर्यरहेका छन, आज पनि हामी त्यस्तै एउटा अर्को दर्दनाक घटना लिएर आएका छौ ।उक्त घटना हो काठमाडौ बुढानिलकण्ठको ज“हा श्रीमान क्षेत्र प्रसाद श्रेष्ठको जो केही बर्ष अगाडिबाट त्यहा बस्दै आएका थिए कोठा भाडामा । उनकी श्रमितीको नाम हो मिन कुमारी श्रेष्ठ, जो केही समयदेखि अर्कै केटास“ग फरार छिन अहिले ।

हराएको केही दिनसम्म त क्षेत्रले श्रीमतीलाई जताततै खोजे न त उनीमाथिको बिश्वास घटयो न त मायानै तर जब एकदिन मोबाईल खोलेर इमो एप्स लग ईन गर्दा यस्ता अश्लिल फोटा र हर्कतका भिडियोहरु उनीसामु आउन थाले । ***भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला***
केही समयदेखि मिडियामा एकसाथ श्रीमान श्रीमती हराएका घटनाहरु आर्यरहेका छन, आज पनि हामी त्यस्तै एउटा अर्को दर्दनाक घटना लिएर आएका छौ ।उक्त घटना हो काठमाडौ बुढानिलकण्ठको ज“हा श्रीमान क्षेत्र प्रसाद श्रेष्ठको जो केही बर्ष अगाडिबाट त्यहा बस्दै आएका थिए कोठा भाडामा । उनकी श्रमितीको नाम हो मिन कुमारी श्रेष्ठ, जो केही समयदेखि अर्कै केटास“ग फरार छिन अहिले ।

हराएको केही दिनसम्म त क्षेत्रले श्रीमतीलाई जताततै खोजे न त उनीमाथिको बिश्वास घटयो न त मायानै तर जब एकदिन मोबाईल खोलेर इमो एप्स लग ईन गर्दा यस्ता अश्लिल फोटा र हर्कतका भिडियोहरु उनीसामु आउन थाले । ***भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला***


Last Updated on: March 11th, 2021 at 10:29 am
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
४९५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया