मंगलबार १४ मंसिर २०७८

दुई बस एक आपसमा ठो’क्किँ’दा शुक्रबार घानामा कम्तिमा ६० जनाको मृ’त्यु भएको छ । प्रहरी अधिकारीहरूका अनुसार यो दु’र्घ’ट’ना देशकै सवैभन्दा धेरै मानवीय क्षति भएको दु’र्घ’ट’ना हो । राजधानी कारकासदेखि ४३० किलोमिटर टाढा पर्ने बोनो पूर्वी क्षेत्रमा स्थानीय समय अनुसार राती २ बजे दु’र्घ’ट’ना भएको हो ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

दुई बस एक आपसमा ठो’क्किँ’दा शुक्रबार घानामा कम्तिमा ६० जनाको मृ’त्यु भएको छ । प्रहरी अधिकारीहरूका अनुसार यो दु’र्घ’ट’ना देशकै सवैभन्दा धेरै मानवीय क्षति भएको दु’र्घ’ट’ना हो । राजधानी कारकासदेखि ४३० किलोमिटर टाढा पर्ने बोनो पूर्वी क्षेत्रमा स्थानीय समय अनुसार राती २ बजे दु’र्घ’ट’ना भएको हो ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

दुई बस एक आपसमा ठो’क्किँ’दा शुक्रबार घानामा कम्तिमा ६० जनाको मृ’त्यु भएको छ । प्रहरी अधिकारीहरूका अनुसार यो दु’र्घ’ट’ना देशकै सवैभन्दा धेरै मानवीय क्षति भएको दु’र्घ’ट’ना हो । राजधानी कारकासदेखि ४३० किलोमिटर टाढा पर्ने बोनो पूर्वी क्षेत्रमा स्थानीय समय अनुसार राती २ बजे दु’र्घ’ट’ना भएको हो ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******


Last Updated on: March 14th, 2021 at 6:42 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
२५८ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया