आइतबार १९ मंसिर २०७८

जन्मदिनमा प्रेमिका सम्झिएर भाबुक भए रबि ओड | महानायककै अगाडी चल्यो ब्रेकअपको कुरा …..(भिडियो सहित)

जिल्लाको गुल्मीदरबार गाउँपालिका १ ओरेवा खोलामा घाँस का`ट्न गएका रेसुङ्गा नगरपालिका १४ का तुल बहादुर विश्वकर्मालाई गो`ली हा`नेर ह`त्या गर्ने गुल्मीदरबार गाउँपालिका १ का ३१ वर्षिय पोम बहादुर घर्तीलाई प्रहरीले प`क्राउ गरी सार्वजानिक गरेको हो ।

अ`भियु`क्त घर्तीले आफु सि`कार खेल्न जंगल गएको समयमा दिउँसो करिब ३ बजे झा`डीमा आएको आवाजका आधारमा ब`न्दुक चलाएको प्रहरीसँग ब`यानमा बताएका छन् । “हामीले घ`टना घटेको ५७ दिनपछि अ`भियु`क्त प`क्राउ गरी सार्वजानिक गर्न सफल भएका छौँ ।”

जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीका प्रहरी उपरीक्षक गोपाल चन्द्र भट्टराईले भने, “अ`भियु`क्तले हामीसँग आफु सि`कार खेल्न गएको र झा`डीमा मृगको जस्तो आवाज आएको आधारमा ब`न्दुक हा`नेको बताएका छन् ।”

गएको माघ ३ गते दिउँसो करिब ३ बजे पोम बहादुर घर्तीले मृग ठानेर ब`न्दुक प`ड्का`उँदा तुल बहादुर विश्वकमाको ज्या`न गएको अ`नुसन्धा`नबाट खुलेको हो । घर्तीले प`ड्का`एको भ`रुवा ब`न्दुक अ`भियु`क्त घर्तीले नै बताएको आधारमा लु`काएर राखिएको अवस्थामा प्रहरीले आइतबार बिहान फे`ला पारेको हो ।

गएको माघ ३ गते दिउँसो करिब ३ बजे पोम बहादुर घर्तीले मृग ठानेर ब`न्दुक प`ड्का`उँदा तुल बहादुर विश्वकमाको ज्या`न गएको अ`नुसन्धा`नबाट खुलेको हो । घर्तीले प`ड्काए`को भ`रुवा ब`न्दुक अ`भियु`क्त घर्तीले नै बताएको आधारमा लु`काएर राखिएको अवस्थामा प्रहरीले आइतबार बिहान फे`ला पारेको हो ।जिल्लाको गुल्मीदरबार गाउँपालिका १ ओरेवा खोलामा घाँस का`ट्न गएका रेसुङ्गा नगरपालिका १४ का तुल बहादुर विश्वकर्मालाई गो`ली हा`नेर ह`त्या गर्ने गुल्मीदरबार गाउँपालिका १ का ३१ वर्षिय पोम बहादुर घर्तीलाई प्रहरीले प`क्राउ गरी सार्वजानिक गरेको हो ।

अ`भियु`क्त घर्तीले आफु सि`कार खेल्न जंगल गएको समयमा दिउँसो करिब ३ बजे झा`डीमा आएको आवाजका आधारमा ब`न्दुक चलाएको प्रहरीसँग ब`यानमा बताएका छन् । “हामीले घ`टना घटेको ५७ दिनपछि अ`भियु`क्त प`क्राउ गरी सार्वजानिक गर्न सफल भएका छौँ ।”

जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीका प्रहरी उपरीक्षक गोपाल चन्द्र भट्टराईले भने, “अ`भियु`क्तले हामीसँग आफु सि`कार खेल्न गएको र झा`डीमा मृगको जस्तो आवाज आएको आधारमा ब`न्दुक हा`नेको बताएका छन् ।”

गएको माघ ३ गते दिउँसो करिब ३ बजे पोम बहादुर घर्तीले मृग ठानेर ब`न्दुक प`ड्का`उँदा तुल बहादुर विश्वकमाको ज्या`न गएको अ`नुसन्धा`नबाट खुलेको हो । घर्तीले प`ड्का`एको भ`रुवा ब`न्दुक अ`भियु`क्त घर्तीले नै बताएको आधारमा लु`काएर राखिएको अवस्थामा प्रहरीले आइतबार बिहान फे`ला पारेको हो ।

गएको माघ ३ गते दिउँसो करिब ३ बजे पोम बहादुर घर्तीले मृग ठानेर ब`न्दुक प`ड्का`उँदा तुल बहादुर विश्वकमाको ज्या`न गएको अ`नुसन्धा`नबाट खुलेको हो । घर्तीले प`ड्काए`को भ`रुवा ब`न्दुक अ`भियु`क्त घर्तीले नै बताएको आधारमा लु`काएर राखिएको अवस्थामा प्रहरीले आइतबार बिहान फे`ला पारेको हो


Last Updated on: March 14th, 2021 at 8:39 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
३७१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया