आइतबार ०७ कार्तिक २०७८

एजेन्सी । फराह खानले हिजो अर्थात् जनवरी ९, तारिखमा आफ्नो ५६ औं जन्मदिन मनाइन् । उनको जन्मदिनको अवसरमा उनीसँग, जोडिएको एउटा रोचक किस्साबारे जानकारी लिऔं । फराहले एकपटक फिल्म निर्माता तथा निर्देशक करण जोहरलाई विवाहका लागि प्रस्ताव गरेकी थिइन् तर करणले ‘प्राविधिक समस्या’ बताउँदै उनको प्रस्ताव अस्विकार ***गरिदिए ।

फराह खान र करण जोहरको दोस्ती लामो समयदेखिको हो । दुबैको २५, वर्षभन्दा बढी, समयदेखिको चिनजान छ । एक समय यस्तो पनि थियो जब फराह खान करण जोहरसँग विवाह गर्न चाहन्थिन् । साजिद खान र रितश देशमुख कार्यक्रम ‘यादों की बारात’ होस्ट गर्दथ । उक्त शोमा नै करणले फराहले उनलाई मन पराउने गरेको र उनलाई पट्याउनका लागि निकै कोसिस पनि गरेको बताएका थिए । यसमा फराह खानले पनि सहमति जताइन् ।

फिल्म कुछकुछ होता हैको सुटिङ स्कटल्याण्डमा भइरहेको थियो । त्यतिबेला करण जोहरको कोठामा फराह खान राती गएकी थिइन् । करण जोहरले यसबारे कुरा गर्दै भनेका थिए, ‘मध्य रातमा एक युवती जब कुनै केटाको कोठामा आउँछिन्, यो बहाना गरेर कि मेरो कोठामा भूत छ । के म भूतसँग राइम्स गर्ने व्यक्ति हुँ ?’ यसबारे फराह खानले भनिन्, ‘म करण जोहरसँग विवाह गर्न चाहन्थेँ तर उनले आफूमा प्राविधिक समस्या भएको बताउँदै मेरो प्रस्ताव अस्विकार गरिदिए । ’

फराह खान फिल्म#### निर्देशक हुन् र उनले थुप्रै फिल्मको निर्देशन गरिसकेकी छिन् । फराह, हाल शिरिष कुन्दरसँग विवाहित छिन् र उनीहरुका तीन सन्तान छन् । उनीहरुको नाम दीया, अनाया र साइजर हो । अहिले फराह खान आफ्नै दुनियाँमा आफ्नो परिवार बच्चाहरुका साथमा खुशी छिन् भने करण, पनि अबिबाहीत नै रहेका छन् । उनी, पनि आफ्नै संसारमा खुशी छन् ।


Last Updated on: January 15th, 2021 at 7:31 am
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
३७७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया