आइतबार १९ मंसिर २०७८

काठमाडौं। आफ्नो बाथरुमको ऐनापछाडि भित्तामा सानो प्वाल पारेर त्यो प्वालबाट जान मिल्ने गरी बनेको पूरै अपार्टमेन्ट फेला पारेपछि एक महिला चकित परिन् । त्यो अपार्टमेन्ट तीन बेडरुमसहितको थियो र महिलालाई त्यहाँ यति ठूलो अपार्टमेन्ट भएको थाहा थिएन । अमेरिकाको न्यूयोर्क शहरमा यस्तो अपार्टमेन्ट भेटिएपछि समांथा नामकी यी महिला चर्चामा छिन् । उनले टिकटकमार्फत आफूले अपार्टमेन्ट फेला पारेको बताएकी छिन् ।

द गार्डियनको रिपोर्टअनुसार खासमा समंथाको बाथरुमबाट चिसो हावा आइरहेको थियो । उनको बाथरुममा कुनै झ्यान थिएन । सानो भेन्टिलेटर थियो तर त्यहाँबाट पनि हावा आइरहेको थिएन । उनले बाथरुममा ध्यानपूर्वक जाँच गरेपछि आफ्नो ऐनापछाडिबाट हावा आइरहेको थाहा पाइन् । भित्तामा राखिएको ऐना हल्लिइरहेको पनि थियो । उनले ऐना हटाएर हेर्दा त्यहाँ भित्तामा १ जना मानिस छिर्न सक्ने प्वाल थियो । प्वालको अर्कोपट्टि एउटा कोठा देखियो ।

अमंथाले मास्क, पञ्जा लगाएर हथौडा लिएर अर्कोपट्टि गइन् । उता गएपछि समंथाले त्यो एउटा खाली कोठा नभइ पूरै अपार्टमेन्ट थियो । यो अपार्टमेन्टको धेरै भाग राम्रोसँग बनाइएको थिएन तर गुजारा गर्न भने सकिने थियो । त्यति धेरै खाली स्थान त्यहाँ किन छ भन्ने विषयमा अहिलेसम्म कुनै खुलासा भएको छैन । यो एक रहस्य नै छ तर समंथाले यस विषयमा आफ्ना घरधनीसँग कुरा गर्ने बताएकी छिन् ।


Last Updated on: March 15th, 2021 at 9:00 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
४९३ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया