आइतबार १९ मंसिर २०७८

दुई कुराले बलिउड अभिनेत्री तब्बुको प्रशंशा हुन्छ, जोडदार अभिनय अनि फेसनेवल लुक्स । तब्बुका फ्यानहरु उनको अभिनय र सुन्दरताका अलवा फरक फेसन सेन्सका पनि पारखी हुन् । अवार्ड कार्यक्रमदेखि अन्य समारोहहरुमा पनि तब्बुका स्टाइलिश र फेसनेवल लुक्सले धेरैको ध्यान खिचिरहेको हुन्छ ।

४९ वर्षकी तब्बु परम्परागत कपडादेखि वेस्टर्न आउटफिटमा पनि उत्तिकै आकर्षक लाग्छिन् । त्यस्तै, उनी आफ्नो छालाको विशेष स्याहार गर्छिन् ।माथिको तस्विरमा तब्बुले लाइट कलरको सर्ट ड्रेस लगाएको देखिन्छ, अफ सोल्डर सर्ट ड्रेसमा उनी निकै सुन्दर देखिन्छिन् ।

उनीसँगैका धेरै अभिनेत्रीहरु विवाह गरेर सेटल भइसकेका छन् तर उनी अझै पनि अविवाहित छिन् । उनले पछिल्लो पटक आफ्नो विवाह नहुनुको कारण अजय देवगन भएको बताएकी थिइन् । २५ वर्ष अगाडि फिल्मी पर्दामा यो जोडी निकै हिट थियो । फिल्म विजय पथमा उनीहरुको पहिलो भेट भएको थियो ।

उनले भनेकी थिइन्,‘आज पनि अजय मेरो मिल्ने साथी हो । उसलाई भेट भएपछि मैले उ बच्चा जस्तो स्वभाव भएको माने । उ मलाई विभिन्न कुराहरुबाट जोगाउन खोज्थ्यो । कोही जवान युवालाई उसले मेरो नजिक आउनै दिएन । त्यही कारण पनि हुनसक्छ म अझै अविवाहित छु ।’ उनको यो भनाइले बलिउडमा निकै चर्चा पाएको थियो ।

हेरौ उनका केहि तस्विरहरु :


Last Updated on: March 19th, 2021 at 5:09 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
१३९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया