आइतबार १९ मंसिर २०७८

चितवनको नारायणगढस्थित एक विद्यालयका शिक्षकलाई कालोमोसो दलिएको छ । उनले छात्राहरुमाथि नराम्रो ब्यवहार गरेको भन्दै बिद्यार्थीले नै कालोमोसो दलेका हुन् ।यस्तो ब्यवहार गर्ने शिक्षकलाई माफी माग्न भनिएपनि नमानेकाले यस्तो काम गर्नु परेको एक बिद्यार्थीले बताए ।त्यहाँको बालकुमारी माध्यामिक विद्यालयका शिक्षक शशीधर गैरेले छात्राहरुलाई त्यस्तो ब्यवहार गरेको भन्दै कक्षा ११ र १२ विद्यार्थीहरुले कालोमोसो दलेका थिए ।गैरेले छात्राहरुलाई अनुचित ब्यवहार गरेको आरोप लगाउँदै बुधबार विद्यालय परिसरमा नै कालोमोसो दलेका थिए ।


Last Updated on: March 19th, 2021 at 7:57 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
५२२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया