मंगलबार १४ मंसिर २०७८

विवाह गरेपछि बच्चाको बाबु आमा बन्ने रहर धेरैको हुन्छ । आज हामी एक यस्तो व्यक्तिको बारेमा चर्चा गर्न जादैछौ जसको आफ्नी श्रीमतीलाई बच्चा जन्माउने सल्लाह गर्दा श्रीमतीको डिमान्ड सुनेर होस उडेको छ । ती व्यक्तिले आफ्नो दुख पोख्दै सम्बन्ध बि’च्छेद गर्ने निर्णयमा पुगेका छन्। ती पी’डित व्यक्तिको कहानी सामाजिक सञ्जालभर चर्चाको विषय बनेको छ ।

ती व्यक्तिले लेखेका छन्, ‘मेरो पत्नीलाई उनको पति म स्मार्ट लागेन र उनले हुनेवाला सन्तानको लागि कुनै स्मार्ट डोनेटरको डिमान्ड गरीरहेकी छिन् । उनी कुनै स्मार्ट र आकर्षक पुरुषको स्पर्मबाट ग’र्भवती हुन चाहान्छिन् । ’

उनले अगाडी लेखेका छन्, म आफ्नो पत्नीको कुरा सुनेर है’रान भए, मैले सम्झन सकीरहेको छैन कसरी रिएक्ट गरु । ’ उनले पत्नीले अरुको स्पर्मबाट ग’र्भवती हुने भएमा उनको साथमा बस्न मु’स्किल पर्ने हुनाले उनीसँग सम्बन्ध बि’च्छेद गर्न ठिक हुने बताएका छन् ।

उनीहरुको विवाह भएको ३ वर्ष पगुेको छ । वर्षौसम्म सँगै बसेको पत्नीको मुखबाट यस्तो कुरा सुन्दा आफ्नो दिलमा ठेस पुगेको जानकारी दिएका छन् ।


Last Updated on: March 20th, 2021 at 9:05 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
१७६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया