शनिबार ११ मंसिर २०७८

काम विहिन भएका एक कलाकारको शव अटो रिक्सामा फेला परेको छ । प्रख्यात तमिल अभिनेता विरुत्चागकान्तको शव चेन्नईको एउटा अटो रिक्सामा फेला परेको हो । लामो समयदेखि फिल्म जगतमा स्थान बनाउन कोशिश गरिरहेका विरचगकांठले सबैलाई अचम्मित पारेका छन्
!अटो रिक्सामा निदाएका उनी कहिल्यै नउठ्ने गरी अस्ताएका हुन् । यद्यपि उनको मृ:त्युको कारण अझै स्पष्ट छैन, तर विरछगकान्तले लामो समयदेखि संघर्ष गरिरहेका थिए ।

समाचारका अनुसार, अभिनेता आफ्ना अभिभावकको मृ:त्यु पछि धेरै दुखी थिए। त्यहि समयमा, उनलाई पनि स्वास्थ्य समस्या भयो ।

जब उनले पनि फिल्महरूमा काम पाउन छोडे त्यसले थप समस्या उत्पन्न भएको थियो । पैसा नभएका कारण उनले अटो रिक्सामै दिन विताउने गरेका थिए । सडकमा आएका उनी धेरै रात मन्दिरमा पनि विताएका छन् । यस पछि, अवस्था यति नराम्रो भयो कि आर्थिक अवस्थाको साथ मानसिक र शारीरिक रूपमा अत्यन्त कमजोर भए।

भारतीय समाचारमा यो पनि भनिएको छ कि केहि वर्ष अघि निर्देशक साई धिनाले विरच्छगकण्ठलाई सहयोग गर्ने प्रयास गरे। उनले अभिनेतालाई मन्दिरवाट आफ्नो घरमा ल्याएका थिए ।

उनले सोशल मीडियामा एक भिडियो साझा गर्दै उनका लागि कामको खोजी पनि गरीदिएका थिए । तर पनि उनले कतै काम पाएनन् । गौरतलब छ कि विरच्छगकान्त २००४मा रिलीज भएको फिल्म ुकढालु मा देखिएका थिए । यस फिल्ममा उनले संघर्ष गरिरहेका कलाकारको भूमिका खेलेका थिए


Last Updated on: March 26th, 2021 at 10:54 am
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
३०८ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया