मंगलबार १४ मंसिर २०७८

कैलालीमा भएको एक घटनाले सामाजिक सञ्जालमा चर्चा पाएको छ । लम्की चुहा नगरपालिका १ लम्कीमा भएको घटना सार्वजनिक भएको हो ।

हुर्कदै गरेको सानो छोराले ममी छिटो आउनु तपाईको निकै माया लागेको छ भन्दै धरधरी रोएका छन् । छोरो त्यसरी रुदै आमाको याद गरेको देखेर बुवाले पनि मन थाम्न सकेका छैनन् ।

छोरा छोडेर ३२ वर्षको महिला भावना भण्डारी १३ वर्षको छोरा र ४० वर्ष भन्दा माथिका श्रीमान छोडेर हराएकी हुन् । विमा कम्पनीको एजेण्टको रुपमा काम गर्ने भावनाले गाउँलेको समेत लाखौं रुपैया समेत लिएर गएको बताइएको छ । श्रीमान घरमै थिए, छोरा पनि घरमा नै थिए, तर वर्दियाका १९ वर्षका युवासंग गएको श्रीमानको दावी छ ।

श्रीमती भावना र ति १९ वर्षका युवाका तस्बिर समेत आफुसंग भएको उनले बताएका छन् । प्रेमी प्रेमीकाले गर्ने जस्तो हर्कत गरेका तस्बिर आफुसंग भएको श्रीमानको भनाई छ । श्रीमतीको काखमा बसेको, कपाल तानेको, काँधमा चढेको फोटो छ , श्रीमान भन्छन् । ति फोटोहरु देख्दा निकै नराम्रो लागेको छ ।

सञ्जय भण्डारी भन्छन्, छोराका लागि भएपनि एक पटक उ घर आओस् । छोरालाई सम्झाएर बुझाएर जे गर्न मन लाग्छ त्यही गरे हुन्थ्यो, उनले रुँदै भने । विमा कम्पनीमा एजेण्टको रुपमा काम गरेकी भावनालाई समाजवाट उठाएको ब्यवहार मिलाउन र छोरालाई पनि सम्झाउनका लागि घर फर्कन आग्रह गरेका छन् ।

भिडियो-


Last Updated on: March 26th, 2021 at 6:09 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
५८१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया