शनिबार ११ मंसिर २०७८

नेपाली चर्चित नायिका हुन् आँचल शर्मा र यस्तै अर्कि नायिका हुन् वर्षा राउत । यसैगरि करिब ७ महिना अगाडि रिलिज भएको गीत ‘माया गरौंला’ गीतलाई दर्शकले निकै रुचाएका थिए । उक्त गीतमा सरोज ओली र अस्तिमा अधिकारीको आवाजमा रहेको छ । यो गीतले युट्युबमा १ करोड ४३ लाख
भन्दा बढी भ्यूज कमाइसकेकाे छ ।

आज बिहिबार त्यही चर्चित गीतको दोस्रो भाग ‘माया गरौंला २’ (ब्रेकअप) सार्वजनिक भएको छ। किरण भुजेल र समीक्षा अधिकारीको आवाज रहेको गीतमा तिलक चन्दको शब्द र कृष्ण भारद्वाजको संगीत छ। गीतलाई जीवन बडूले एरेन्ज गरेका छन्।

गायक सरोज ओलीकै निर्देशन तयारमा निर्माण भएको गीतको भिडियोमा पुष्प खड्का, वर्षा राउत, सागर लम्साल, बले र आँचल शर्माको अभिनय देख्न पाइन्छ। विक्रम स्वारको कन्सेप्ट कोरियोग्राफी रहेको भिडिओ नवराज उप्रेती र उनको समूहले खिचेका हुन्। भिडियोमा सुवर्ण दुलालको सम्पादन छ ।

हेर्नुहाेस् भिडियाेः


Last Updated on: March 26th, 2021 at 7:49 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
५१६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया