सोमबार १३ मंसिर २०७८

अमेरिकामा पाइलट पढदै गरेकी सदिक्षा बास्तोला दाजुको न्या’य’का लागी ल’ड’दै गर्दा उनि माथि बारम्बार ध’म्की आउन थालेको छ ।अमेरिकाको टे’क्सस पाइलटको अध्ययन सकिन चार महिना बाकी रहदा मोरङ उर्लाबारीमा दाजुको र’हस्मय मु’त्यु पछि उनी नेपाल पुगेर न्या’य’का लागी ल’डी’र’हे’की छिन् ।

उनलाई अमेरिका आउन रो’कि’दि’ने समेत ध’म्की आएको छ ।न्या’य’का लागी ल’ड’दै गर्दा पछिल्लो समयमा उनी माथि बा’र’म्बा’र ध’म्की आउने गरेको उनले बताएकी छिन् । आफुलाई ग’ल’त देखाउन आ’रोप लगाएर उनलाई अमेरिका फ’र्किन नदिने र घ’टनालाई ह’चु’वा’को भ’र’मा ग’ल’त प्र’चार गरिएको सदिक्षाको गु’ना’सो छ ।

त्यस्तो ध’म्की’ले आफु बि’च’लि’त नभएको उनले बताइन र उनलाई गा’य’ब गर्ने, ज्या’न समेत लिन सक्ने जस्ता ध’म्की’हरु आ’उने था’लेको छ । उनको न्या’यको यो मु’दा राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय रुपमा च’र्चा पाएको छ ।उनको पक्षमा बो’लिदिने व्यक्तिको का’नु’नी काम समेत ब’न्दे’ज ल’गाउने काम स्थानिय नि’कायले गरेको छ ।

नेपालमा न्या’यको पक्षमा बो’ल्दा घा’टी थि’चे’र मा’रि’ने गरिएको छ ।अहिले उनको दाजुको मु’दा अ’दालती प्र’कृयामा पुगेको छ । घ’टनामा आ’रो’पी’त तीन जना पु’पक्षका लागी थु’ना’मा छन् । दुई जना ध’रौ’टी’मा रि’हा भएका छन् ।


Last Updated on: March 27th, 2021 at 6:36 am
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
२७४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया