आइतबार १९ मंसिर २०७८

घरमा किरा आइरहन्थे, खनेर हेर्दा उड्यो सबैको होस

घर मर्मतको काम भइरहेको थियो । तर अस्वभावीक रुपमा घरमा अनौठा किराहरु निस्किरहेका थिए । कसैको पुरानो घर किनेपछि नयाँ घर मालिकले मर्मतको काम गराइरहेका थिए । लगातार किराहरु आउँदै गए । तर जब मर्मतकै क्रममा खाडल बनाइयो त्यहाँ देखिएको दृष्यले सबैको होस उड्यो ।

भारतको बाबेल रोड स्थित शिव नगरमा मर्मतका क्रममा एउटा घरमा तीन मानव कं का ल फेला परे । सो घटना पछि प्रहरीले अनुसन्धान सुरु गरेको छ । प्रहरीले घरको पुरानो मालिकलाई पक्राउ गरेपछि खुल्यो त्यो भन्दा ठूलो रहस्य ।पुलिसले उत्तर प्रदेशको भदोहीबाट पूर्व घर मालिक अहसान सैफी लाई पक्राउ गरेको छ।

पुलिसका अनुसार अहसानले साढे २ बर्ष अघि उसकी प्रेमिका र दुई छोरालाई त्यसरी जमिनमुनी द फ न गरेका थिए । शव साथमा, घटनामा प्रयोग भएको ह ति या र पनि राखिएको थियो । घटना पछि उनले त्यो घर बेचेर हिडेका थिए ।शिवनगर कालोनीमा मंगलबार दिउँसो मर्मतको क्रममा तीनवटा मानव कं का ल फेला परेका हुन् । प्रहरीले दाबी गरेको छ कि घरका पूर्व मालिक अहनन सैफी घटना पछि अर्की प्रेमिकाका साथ बस्दै आएका थिए


Last Updated on: March 27th, 2021 at 9:58 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
३०४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया