मंगलबार १४ मंसिर २०७८

#BREAKINGNEWS: फेरि अर्को नयाँ प्र’जाति’को को’रोनाको डरलाग्दो रुप, एकै दिनमा एक हजार ६५६ जनाको मृ’त्यु

ब्राजिलमा कोभिड १९ को संक्रमणबाट एकै दिनमा एक हजार ६५६ जना’को ज्या’न गए’को बताइएको छ । यहाँका स्वास्थ्य अधिकारीहरुले दिएको समाचारअनुसार यहाँ गत २४ घण्टामा १ हजार ६५६ जनाको को’रो’ना भा’इरस सं’क्रमण’बाट नि’ध’न भए’को हो ।

योसँगै ब्राजिलमा अहिलेसम्ममा ज्या’न जा’ने व्यक्तिको संख्या ३ लाख १२ हजार भन्दा बढी पुगे’को बताइएको ब्राजिल’का स्वा’स्थ्य अधिकारीहरुले जानकारी दिएका छन् । गत २४ घण्टामा ब्राजिलमा ४४ हजार ३२६ जना थप व्यक्तिमा को’रो’ना भा’इर’स सं’क्र’म’ण देखिएपछि यहाँ कूल संक्रमित’को संख्या यहाँका १ करोड २५ लाख भन्दा बढी पुगेको पनि यहाँका स्वास्थ्य क्षेत्रका अधिकारीहरुले जनाएका छन् ।

ब्राजिलको स्वास्थ्य मन्त्रालयले सोमबार दिएको जानकारीमा यहाँ पछिल्लो समयमा मृ’त्यु हु’ने प्र’तिशत प’नि दिन प्रतिदिन बढ्दै गएको छ । यहाँ को’रोना’को नयाँ प्रजाति’को भाइरसको पनि प्रकोप देखिएको ती अधिकारीले जनाएका छन् ।

ब्राजिलमा कोभिड १९ को संक्रमणबाट एकै दिनमा एक हजार ६५६ जना’को ज्या’न गए’को बताइएको छ । यहाँका स्वास्थ्य अधिकारीहरुले दिएको समाचारअनुसार यहाँ गत २४ घण्टामा १ हजार ६५६ जनाको को’रो’ना भा’इरस सं’क्रमण’बाट नि’ध’न भए’को हो ।

योसँगै ब्राजिलमा अहिलेसम्ममा ज्या’न जा’ने व्यक्तिको संख्या ३ लाख १२ हजार भन्दा बढी पुगे’को बताइएको ब्राजिल’का स्वा’स्थ्य अधिकारीहरुले जानकारी दिएका छन् । गत २४ घण्टामा ब्राजिलमा ४४ हजार ३२६ जना थप व्यक्तिमा को’रो’ना भा’इर’स सं’क्र’म’ण देखिएपछि यहाँ कूल संक्रमित’को संख्या यहाँका १ करोड २५ लाख भन्दा बढी पुगेको पनि यहाँका स्वास्थ्य क्षेत्रका अधिकारीहरुले जनाएका छन् ।

ब्राजिलको स्वास्थ्य मन्त्रालयले सोमबार दिएको जानकारीमा यहाँ पछिल्लो समयमा मृ’त्यु हु’ने प्र’तिशत प’नि दिन प्रतिदिन बढ्दै गएको छ । यहाँ को’रोना’को नयाँ प्रजाति’को भाइरसको पनि प्रकोप देखिएको ती अधिकारीले जनाएका छन् ।

****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******


Last Updated on: March 30th, 2021 at 2:37 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
७०१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया