मंगलबार ०९ कार्तिक २०७८

काठमाडौं। बलिउडका मेगास्टार भनेर चिनिने भारतीय अभिनेता अमिताभ बच्चनको परिवारले कोरोना विरुद्धको पहिलो चरणको खोप लगाएको छ। सामाजिक सञ्जाल ट्वीटरमा अमिताभले अभिषेक बाहेक सबैले कोरोना विरुद्धको खोप लगाएको जानकारी गराएका छन्।

अमिताभ पुत्र तथा अभिनेता अभिषेक बच्चन चलचित्र छायाङ्कनको क्रममा बाहिर भएका कारण खोप लगाउनबाट बन्चित भएको बताएका छन्। अमिताभले खोप लगाएपछि भारतीय मिडियाहरुले ऐतिहासिक भएको बताएका छन्।

सामाजिक सञ्जाल ट्वीटरमा अमिताभले भनेका छन्, “आज दिउँसो कोरोना विरुद्धको खोप म र सबै परिवारले लगायौं, र सबै ठिक छ, छोरा अभिषेक, बुहारी ऐश्वर्या राय बच्चन र नातिनी आराध्यासँगै गत वर्ष मात्रै कोरोना सक्रमित भएका थिए।”

उनले लेखेका, ‘कोरोना विरुद्ध खोप लगायौं, सबै ठीक छ, हिजो परिवार र कर्मचारीहरुको कोरोना परीक्षण गरेँ, रिपोट आज आयो, सबै राम्रो आयो, सबै नेगेटिभ रिपोट आयो र सबैले कोरोना विरुद्धकमे खोप लगायौँ, अभिषेक बाहेक सबै परिवारले लगाए खोप, अहिले अभिषेक फिल्म शूटमा रहेकाले फकेपछि केहि दिनमै खोप लगाउने छ।”


Last Updated on: April 2nd, 2021 at 1:26 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
१३१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया