शनिबार १८ मंसिर २०७८

###श्रीमान श्रीमतीबीच भएको सामान्य विवाद पछि एक ब्यक्तिले आफ्ना ४ छोराछोरी र श्रीमतीको ज्या न लि ‘ए’र आफुले पनि देह त्याग गरेका छन् । यो भारतको उदयपुरमा भएको घटना हो । मृ त्यु हुनेमा दुई छोरा, दुई छोरी र श्रीमती छन् । चार जनाको मृ त्यु भए पछि ति युवकले पनि देह त्याग गरेका हुन् ।

उदयपुरको खेरवारा थाना क्षेत्रको रोबिया गाउँमा बस्ने यि पुरुष रुखमा झु’ण्डि’एको देखेपछि स्थानियले प्रहरीलाई खबर गरे । प्रहरीले शुक्रबार राती अबेर भएको यो घटनाको सूचना प्राप्त पायो । सूचना पाएपछि उच्च प्रहरी अधिकारीहरू घटनास्थलमा पुगेर अनुसन्धान थाले ।

प्रारम्भिक सूचनाको आधारमा पछिल्लो कुरा थाहा भयो कि श्रीमान् र श्रीमतीको बीचमा रातभरि कुनै कुराको बारेमा विवाद भएको थियो ।

रोबिया गाउँका मानिसहरूले रूखमा झु’ण्डि’एको पुरुषको श’व देखेपछि उनको घर पुगेका थिए । घटनाको जानकारी दिन घरमा पुग्दा बाहिरवाट साँचो लगाएको थियो । तर घर बाहिर सुकेको र’ग’तको संकेत थियो। गाउँलेहरूले यसबारे पुलिसलाई जानकारी गराए।

जब पुलिस घटनास्थलमा पुगे र घरभित्र पसे त्यहाँ दृश्य अचम्मलाग्दो थियो। घरमा युवकको श्रीमती र चार निर्दोष बच्चाहरूको र’ग’त बगिरहेको थियो।


Last Updated on: January 19th, 2021 at 7:24 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
९३९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया