मंगलबार ०९ कार्तिक २०७८

जवान छोराले आमालाई आफ्ना प्रेमीका साथ देखेकै कारण ज्यान गुमाउनु परेको छ । होस्टलमा बस्दै आएका जेठो छोरा छुट्टीमा घर आएका थिए । एक दिन छोरा बाहिर गएको बेलामा आमाले प्रेमीलाई बोलाइन् । तर जेठो छोरा समय भन्दा पहिले घर फर्किए ।
उनले आमालाई प्रेमीसंग आ’प’त्ती’जनक अवस्थामा देखे । सम्बन्ध खुल्ने ड’रले प्रेमीसंग मिलेर आमाले नै छोराको ज्यान लिइन् । घटना भारतको हो । श्रीमान् दिल्लीमा काम गर्थे र श्रीमती घरमै उनको पाँच बर्षे छोराको साथ एक्लै बस्दै आएकी थिइन् । जेठो छोरा भने होस्टलमा बस्दै आएका थिए । महिला बिहारको गोपालगंजमा बस्ने गर्थिन ।
लकडाउनको समयमा होस्टलवाट घर आएका छोराले आमाको बारेमा थाहा पाए । उनले आमालाई त्यस्तो नगर्नु भनेर सम्झाए । तर आमाले छोराको कुरा सुन्नुभन्दा पनि उनलाई नै हटाउने उपाय सोचिन् । एकाएक छोरा हराए । उनको खोजी थालियो । प्रहरीकहाँ आमा नै छोरा खोजी गर्न भन्दै निवेदन लिएर गइन् ।
भारतीय मिडिया डेली ह’ण्ट’मा छापिएको समाचार अनुसार १२ बर्षे किशोर मनीष कुमार हराएका थिए । प्रहरी महिलाको घरमा पुग्दा छोरा हराएकोमा निकै दुखी बनेको नाटक गरिरहेकी थिइन् । मनिषकी आमा धर्मशीला देवीले छोराको अवस्था पत्ता लगाउन प्रहरीसंग अनुरोध पनि गरिन् ।
आमाले गरेको यस्तो ब्यवहारवाट कसैले पनि कल्पना पनि गर्न सकेनन् की घटनाको पछाडी आमा नै कारण हुन् । उनले छोरा हराउनुमा आफन्त माथि शंका लागेको भन्दै प्रहरीमा निवेदन दिएकी थिइन् । तर अनुसन्धानका क्रममा प्रहरीले वास्तविकता पत्ता लगायो । प्रहरीले आमाका प्रेमी र आमालाई पक्राउ गरेको छ ।


Last Updated on: January 21st, 2021 at 7:33 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
१०११ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया