बिहिबार १० आषाढ २०७८

*#*हिन्दू शास्त्रमा नामको निकै महत्व हुने गर्दछ। व्यक्तिको स्वभाव उनीहरुको नामबाट थाहा पाउन सकिन्छ। आज हामी तपाईलाई यस्ता युवतीको बारेमा जानकारी दिदैछौँ, जसले आफ्नो प्रेमले पूरै परिवारलाई बसेर राख्ने गर्दछन्।
शास्त्रका अनुसार यस्ता युवती निकै कम व्यक्तिको भाग्यमा हुने गर्दछन्। ती युवतीका कारण पतिको भाग्य चम्किने गर्दछ। शास्त्रमा यस्ता युवतीका बारेमा उल्लेख गरिए पनि, यसको मतलब यो चाहि हैन की अन्य युवती नराम्रा हुन्छन्।
आउनुहोस् जानौँ कुन कुन हुन् ती युवती ? ( एस) बाट नाम आउने युवती
जुन युवतीको नाम एस बाट आउने गर्दछ, उनीहरु प्रेमको मामिलामा निकै गम्भिर हुने गर्दछन्। यति मात्र हैन् यिनीहरु आफ्नो पार्टनरका बारेमा निकै पोजेटिभ हुने गर्दछन्।
यस नामका युवतीहरु जो सँग सम्बन्ध गाँस्छन्, निकै गम्भिरताका साथ राख्ने गर्दछन्। यिनीहरुले जीवन साथिको निकै ख्याल राख्ने गर्दछन्। यस नामका युवतीहरु सुन्दर हुनुका साथसाथै निकै भाग्यमानी पनि हुने गर्दछन्।
(ए) बाट नाम आउने युवती
जुन युवतीको नाम ए बाट सुरु हुन्छ, उनीहरु प्रेमको मामिलामा निकै गम्भिर हुने गर्दछन्। यिनी जुन व्यक्तिसँग प्रेम गर्छन्, तिनीहरुको जीवन बदलदिने गर्दछन्। यस नामका युवतीमा परिवारलाई सँगसँगै लिएर अघि बढ्ने गुण हुने गर्दछ।
यस नामका युवतीहरु प्रेमका साथसाथ परिवारलाई पनि सँगै राख्ने गर्दछन्। यी युवती पनि निकै सुन्दर र भाग्यमानी हुने गर्दछन्। यस नामका युवती निकै रोमान्टिक पनि हुने गर्दछन्।


Last Updated on: January 23rd, 2021 at 8:46 am
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
३१५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया