मंगलबार ०९ कार्तिक २०७८

काठमाडौं। बलिउड अभिनेत्री सारा अली खान अहिले माल्दिभ्समा विदा मनाउँदैछिन् । साराले यो यात्राका क्रममा नीलो मोनोकोनीमा केही हट फोटोहरु शेयर गरेकी छिन् । साराका यी तस्वीरहरु सामाजिक संजालमा चर्चामा छन् । नीलो मानोकोनी र सनग्लासमा साराले सूर्यको प्रकाशको मजा लिइरहेकी छिन् । उनले सूर्यतर्फ हेर्दै पोज दिएकी छिन् ।

सारा केही समयदेखि माल्दिभ्समा छिन् जहाँ उनको साथमा आमा अमृता र भाइ इब्राहिम पनि छन् । तीनैजनाले समूहमा खिचिएको फोटो पनि शेयर गरेका छन् । सारा पछिल्लो समय वरुण धवनसँग फिल्म कुली नम्बर १ मा देखिएकी थिइन् । वरुण धवनको साथमा यो फिल्म २५ डिसेम्बरमा रिलिज भएको थियो । यो फिल्मले व्यवसायिक सफलता भने पाउन सकेन ।Last Updated on: January 24th, 2021 at 4:30 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
२७६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया