शुक्रबार ०४ आषाढ २०७८

*#*#बलिउड अभिनेत्री जान्हवी कपूर हालका दिनमा पञ्जाबको पटियालामा फिल्म ‘गुड लक जेरी’को सुटिङ गरिरहेकी छन् । तर शनिबार भने यो फिल्मको सुटिङमा स्थानीय किसानले अवरोध पुर्याएका छन् । कृषि कानूनको विरोध गरिरहेका केही किसानहरु सुटिङ सेटमा पुगेर प्रदर्शन गरेपछि सुटिङ रोकिएको थियो ।****समाचार अनुसार किसानहरुले यो शहरमा फिल्मको सुटिङका विरुद्ध नाराबाजी गरेका थिए । किसानहरुले फिल्मका कलाकार तथा प्राविधिक बसेको होटलमा पनि पुगेर नाराबाजी गरे । उनीहरुले आफ्नो आन्दोलनमा बलिउडका कलाकारको समर्थनको माग गर्दै नाराबाजी गरेका थिए ।****‘यो मुद्दा फिल्मका कुनै कलाकारका विरुद्ध होइन । किसानहरु आफ्नो आन्दोलनमा फिल्म युनिटले समर्थन गरुन भन्ने चाहन्छन् । किनकी किसान यस्तो वस्तु हुन्, जसले जोकोहीलाई पनि प्रभावित गर्न सक्ने हिम्मत राख्छन् । त्यहीकारण उनीहरुले आफ्नो आन्दोलन बलिउडको समर्थन होस् भन्ने चाहन्छन्’, एक किसानले भनेका छन् ।*#*#यसअघि जनवरी १० मा पन्जाबो स्सी पठानामा पनि किसानले यो फिल्मको सुटिङमा रोक लगाएका थिए । त्यो समयमा जब जान्हवीले सामाजिक सन्जालमा किसानको समर्थनमा स्टाटस शेयर गरिन्, त्यसपछि मात्र सुटिङ पुनः शुरु भएको थियो ।****किसानहरुले पञ्जाबी फिल्म उद्योगका सबै कलाकारहरुले आफ्नो आन्दोलनमा समर्थन गरिरहेकोले बलिउडका कलाकारलाई पनि समर्थन गर्न आव्हान गरेको बताएका थिए । बलिउडका कलाकारहरु फिल्म सुटिङ गर्न पञ्जाब आए पनि आफ्नो आन्दोलनमा कसैले केही नबोलेको गुनासो गरेका छन् ।*#*#जान्हवी स्टारर यो फिल्म सन् २०१८ मा रिलिज तमिल फिल्म ‘कोलामवु कोकिला’ को हिन्दी रिमेक हो । तमिल पिःल्ममा नयनताराले प्रमुख भूमिका निभाएकी थिइन् । ‘गुड लुक जेरी’ को निर्देशक सिद्धार्थ सेनगुप्ताले गरिरहेका छन् । यसका निर्माता आनन्द एल


Last Updated on: January 25th, 2021 at 8:49 am
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
२०१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया