आइतबार १२ मंसिर २०७८

बे’ मौसमी झरीका का’ रण दे’ शको वि’ भिन्न भा’ गमा आएको बा ढी-प’ हिरोले एकैदिन १५ ज’ नाले ज्या’ न गु’ माउनु परेको छ । चार प’ रिवारका सदस्यहरु स’ म्प’ र्क,वि’ हीन छन् भने के’ ही घा’ इते भएका छन् । पछिल्लो दुई दिनदेखि देशभर पानी परेको छ ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

भारतको विहार र उत्तर प्रदेश आसपासमा रहेका न्यून चा’ पीय प्रणा लीहरु र पश्चिमी वायु प्र’ णालीको सं युक्त प्र’ भाव ने’ पालमा प’ रेका का’ रण पानी परेको मौ’ सम पू’ र्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।ल’ गातारको व र्षासँगै आएको बा’ ढी प’ हिरोमा परी डो’ टीमा ८ जना, बैत’ डीमा ती’ नजना र सु नसरीमा दुई जना तथा का’ ली कोट र ड’ डेलधुरामा एक एक जनाको मृ त्यु भएको छ ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

आज पनि केही स्था’ नमा पानी पर्ने ज’ ल तथा मौ सम वि’ ज्ञान वि’ भागले जनाएको छ । अहिले म’ नसुनी न्यून चा पीय रेखा ने’ पालको त’ राई भू–भागभन्दा केही तल रहेको मौस म’ विदले जनाएका छन् ।जसका का’ रण म’ नसुनी प्रणाली रहे प नि मनसुन थप स’ क्रिय भएको छैन ।

केही दिनयता देशका अ धिकांश स्थानमा झरी परेको छैन । जल तथा मौसम वि’ ज्ञान विभागका अनुसार आज (शुक्रबार) विहान दे’ शभर सा’ मान्यदे खि पूर्ण बदली रही प्रदेश–१, ग’ ण्डकी, क’ र्णाली र लु’ म्बिनी प्र’ देशका केही स्थानमा हल्कादेखि मध्यम वर्षा भइरहेको छ ।


Last Updated on: October 20th, 2021 at 2:57 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
६४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया