आइतबार ३० जेठ २०७८

काठमाडौं । मिस युनिभर्स समेत बनेकी सुष्मिता सेन लामो समयदेखि रोहमान शालसँग सम्बन्धमा छिन् । दुबैले सार्वजनिक रूपमा आफ्नो सम्बन्ध स्वीकारेका छन्। ११ जनालाई ***डेट गरिसकेकी सुष्मिता अहिले भने आफूभन्दा १६ वर्ष कान्छा रोहमनसँग डेटमा छिन् । सुष्मिताको भाइ राजीव सेन र चारु आसोपाको विवाहमा यो जोडी एकसाथ देखिएका थिए।

४५ वर्षीया सुष्मिता सेन ठूलो पर्दाबाट टाढा छिन तर उनी सोशल मिडियामा धेरै सक्रिय छिन्। सुष्मिता प्रेमी रोहमान शालसँगका तस्विरहरू शेयर गरि रहन्छिन् ।

सुष्मिता रोहमानको काखमा पल्टिरहेकी तस्वीर शेयर ***गर्न्छिन्। सुष्मितासँगै दुबै छोरी रेने र अलिशा पनि प्राय देखिन्छन्। सुष्मिता र रोहमानबीच १६ बर्षको उमेर फरक छ। सुष्मिताले एक प्रेम अन्तर्वार्तामा उनको प्रेमकथा बताएकी थिइन् । सुष्मिता भन्छिन्, ‘रोहमानले उनलाई इन्स्टाग्राममा एक प्रशंसक जस्तो व्यक्तिगत सन्देश पठाएका थिए।’ यसपछि, ती दुबैको प्रेम कहानी शुरू भयो।

एक प्रश्नले बदलियो ****सुष्मिता सेनको भाग्य

१९९४ मा सुष्मिताले फेमिना मिस इण्डियाको उपाधि जितिन्। उहि वर्षमा उनी मिस युनिभर्स चुनिएकी थिइन्। त्यस समयमा उनको उमेर १८ वर्षको मात्र थियो । सुष्मिताले मिस युनिभर्सको उपाधि ***जित्न लामो यात्रा गर्नुपर्‍यो।

सुष्मिता सेन र ऐश्वर्या राय दुवैले मिस इन्डिया प्रतियोगितामा भाग लिएका थिए। प्रतियोगिता गोवामा आयोजना गरिएको थियो। दुबै मिस इण्डिया जित्ने प्रबल दावेदार थिए। सुन्दर ऐश्वर्या सुष्मिता माथि भारी परेकी थिइन्।

मिस इण्डियाको अन्तिम राउन्डमा सुष्मिता र ऐश्वर्याबीच टाई भएको थियो । सबै त्यस समय कसको शिरमा मिस इण्डियाको मुकुट हुनेछ सोचमइमा थिए। जजले दुबैलाई ९.३ नम्बर दिएका थिए। यसपछि उनीहरूलाई एक-एक प्रश्न सोध्ने निर्णय गरियो, जसको उत्तर राम्रो हुनेछ उसैले मिस इण्डियाको उपाधि पाउने बताइयो।

यसपछि न्यायाधीशले ऐश्वर्या रायलाई प्रश्न सोधे, **‘तपाई आफ्नो श्रीमानमा के खुबवी देख्न चाहनुहुन्छ? बोल्ड र सुन्दर रिज फोरस्टर वा मैसन क्यापवेल जस्तो।’ रिज फोरस्टर र मैसन क्यापवेल दुबै हलिउड सिरिजका क्यारेक्टरहरु हुन्।

यसको जवाफमा ऐश्वर्याले भनेकी थिइन्, ‘मैसन। हामी दुबैमा धेरै चीजहरू समान छन्। मेसन साह्रै दयालु छ र राम्रो हेरचाह गर्छ। जो मसँग मेल खान्छ। ‘

अब सुष्मिता सेनसँग प्रश्न गर्ने पालो थियो। सुशलाई सोधिएको थियो, ‘तपाईलाई आफ्नो देशको टेक्सटाईल विरासतको बारेमा के थाहा छ? यो कहिले सुरु भयो? तपाई के लगाउन चाहानुहुन्छ? ‘

यो त्यो प्रश्न थियो जुन सुष्मिता ऐश्वर्यामा भारी परिन्। उनले भनेकी थिइन्, ‘मलाई लाग्छ यो महात्मा गान्धीको समयबाट शुरू भयो। यो धेरै लामो समय बितिसकेको छ। मलाई भारतीय र परम्परागत लुगा लगाउन मन पर्छ। म मेरो वार्डरोबमा भारतीय पोशाक राख्न चाहन्छु। ‘


Last Updated on: January 27th, 2021 at 10:31 am
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
४९६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया