बिहिबार २१ साउन २०७८

*#*#*अनावश्यक रौँबाट छुटकारा पाउनका लागी महिला धेरैजसो वेक्सिङ्ग को सहारा लिन्छन् । तर धेरै महिलाहरुलाई घरमा नै वेक्सिङ्ग गर्न र बनाउन आउँदैन ।यस्तो अवस्थामा महिलाहरु ब्यूटी पार्लरमा जान्छन्। ब्यूटी पार्लरका जानुमा दुई प्रमुख समस्याहरू छन्। पहिलो यहाँ जान धेरै महँगो छ र दोस्रो त्यहाँ यति धेरै भीडहरू हुन्छ कि त्यहाँ गई वैक्सिङ्गको लागि पर्खनु भनेको समयको बर्बादी हो। ध्यान दिनुहोस् आज हामी तपाईंलाई घरमा तपाईंको अनुहार वा शरीरको अनावश्यक कपाल हटाउ उपाय भन्नेछौं।

*#*#*टमाटरबाट अनावश्यक अनुहारको र शरीरको रौँ यसरी हटाउनुहोस्
आज हामी अनावश्यक अनुहारको रौँ हटाउन टमाटर र केही अन्य सामग्रीहरू प्रयोग गर्नेछौं। यस नुस्खाको खास चीज यो हो कि यसको कुनै साइड इफेक्ट छैन र यसले तपाईंको छालालाई हानी गर्दैन। अनावश्यक रौँ हटाउनका लागि तपाईले टमाटर प्याक तयार गर्नुपर्नेछ।

*#*#यसलाई तयार पार्न तपाईलाई चारवटा चीज चाहिन्छ। टमाटर, कच्चा दूध, मह र जिलेटिन पाउडर। सबै भन्दा पहिले, मिक्सरमा दुईदेखि तीन टमाटर पीस्नुहोस् र यसको जुस तयार पार्नुहोस्। यदि तपाईंले यस जुसलाई चाल्नुभयो भने यो उत्तम हुनेछ।


Last Updated on: January 27th, 2021 at 8:07 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
४३७१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया