सोमबार ०७ आषाढ २०७८

शुक्रबारको एक साँझ शिकागोमा बस्ने ४६ वर्षीया डाक्टर सैन्ड्रा मैकगोवन–वाल्टर्सले आफ्नो ल्यापटप खोलिन् र नसा दबाउँदै जुममा रहेका अपरिचित व्यक्तिसँग कुरा गर्दै आफ्ना श्रीमान् स्टीवनलाई के भएको थियो भन्ने बताउन थालिन् ।

‘उसको निधन आफैँ भएको थियो’, डाक्टर मैकगोवनले भनिन् । उनले (उनी अश्वेत महिला हुन्) अश्वेत विधवा महिलाहरूको सहायताका लागि फेसबुकले गरेको निमन्त्रणमा सामूहिक सम्बोधन गर्दै उक्त कुरा भनेकी थिइन्, ‘उसलाई मैले देख्न पाइनँ, न त छुन नै पाएँ, यी सबै कुराले दुःखलाई अझै कष्टकर बनाउँदो रहेछ ।’


Last Updated on: January 5th, 2021 at 8:29 am
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
२०० पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया