शुक्रबार ०४ आषाढ २०७८

बलिउड अभिनेत्री करिश्मा कपूरले २००६ मा व्यवसायी संजय कपूरसँग विवाह गरेकी थिइन्। तर केहि बर्ष पछि संजय र करिश्मा बीच ख’टप’ट हुन थाल्यो। २०१६ मा उनीहरू दुवैले स’म्बन्धवि’च्छेद गरे। त्यस समयमा, करिश्माले संजय र उनको परिवार वि’रूद्ध धेरै ग’म्भीर आरोप लगाइन्। करिश्माले भनेकी थिइन संजयले आफ्नी आमालाई गा’लामा च’ड्का’उन ल’गाउथे ।


करिश्मा कपूर र संजय कपूरको मु’द्दा धेरै दिन अदालतमा चल्यो। यस अवधिमा करिश्माले घरे’लु हिं’सा’को आ’रोप पनि लगाएकी थिइन्। उनको याचिकामा अभिनेत्रीले भनेकी थिइन कि संजयले उनलाई सताउँथे। सबैजना करिश्माको यो कुरा सुनेर छक्क परेका थिए।

टाइम्स अफ इण्डियाका अनुसार करिश्माले आफ्नो या’चिकामा एउटा किस्साको उल्लेख गरेकी थिइन्। सो कुरा करिश्मा ग’र्भवती भएको समयको हो। त्यससमय संजयले उनलाई एउटा लुगा लगाउन भने। तर उनी त्यसमा फिट थिइनन्। यसै कारण, संजयले उसकी आमालाई करिश्मालाई गा’ला’मा थ’प्प’ड लगाउन भने।

संजय र करिश्माका दुई सन्तान छन्। उनकी जेठी छोरीको नाम समायरा कपूर हो । उनी १५ बर्षकी छन्। उनका छोरा आन राज कपूर अहिले ११ बर्षको छन। हाल दुबै बच्चाहरू करिश्मासँगै बस्छन्।

करिश्मा कपूरले उनको करियरमा धेरै हिट फिल्महरू दिएकी छन् । ती मध्ये दिल तो पागल है, रिश्ते, बीवी नम्बर वन, जुडवा, हीरो नम्बर वन र राजा बाबु जस्ता फिल्महरूमा मन पराइन्थ्यो। सन् २०२० मा, करिश्माले वेब सिरिजको दुनियामा प्रवेश गरेकी छन्। यस वर्ष उनको वेब सीरिज मेन्टलहुड रिलीज भएको थियो।


Last Updated on: February 4th, 2021 at 7:12 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
३८७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया