बिहिबार २१ साउन २०७८

यसका वारेमा घरि घरी परिभाषा दिनु राम्रो नहोला । अव हुँदाहुँदै सहवास यो हो भनेर जानकारी दिने हो भने त झन त नावै होला । यसको मतलव यो कुरावाट सवै परिचीत छन । मानिस मात्रै होईन जनावर, पशुपक्षिं देखी सवै जसो ।

भरपुर स’न्तु’ष्टिका लागि मस्तिष्क र श’री’रका’बीच तालमेल एकदमै आवश्यक छ । सु’ख च’रम अवस्थामा त्यतिबेला पुग्छ, जतिबेला पार्टनरहरुकाबीच श’री’र एवं मस्तिष्कमा एक आपसमा एकाकार हुन्छन । एकको आनन्द अर्कोलाई आनन्द देओस र एकको स’न्तु’ष्टि दोस्रोको चरम स’न्तु’ष्टि बन्न सकोस ।

मान्नुहोस्, सेक्सको असिम आनन्दले तपाईलाई हर्षविभोर बनाउनेछ । हरेक ब्यक्तीले आफ्नो यौ’ न जीवन सुखद होस् भन्ने कामना गर्दछन् । यसका लागि उनिहरुले अनेक प्रयत्न पनि गर्दछन् । अहिलेको समयमा या ैन उ’त्ते’ना’को लागि अनेक अ’ाैष’धि’समेत उपल्बध् छन । यस्तै एक जोडिले शा’रि’री’क सु’खका लागि पहिले औ’ष’धी’को से’वन गरेर शा’रि’री’क सु’खको कार्यमा रहे ।

तर दुर्भाग्य यसका कारण युवतीले ज्यान गुमाउन पुगिन् । शा’रि’री’क सु’ख’भो’ग प्राकृतिक कुरा हो भन्ने जान्दा जान्दै यसको प्राकृतिक नियम विपरीत जाँदा मानिसको जीवन आनन्दमय हुनुको साटो कष्टसाध्य हुने मात्र हैन मृत्युका मुखमा समेत पुग्दछ । भारतको गुजरातका २६ वर्षिया युवक किशोर गुप्ताले औ’ष’धि से’व’न गरेर आफ्नी केटी साथी नितासँग शा’रि’री’क सुखभाग गर्दा निताको मृत्यु भएको हो ।


Last Updated on: February 4th, 2021 at 9:05 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
२०४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया