शनिबार १८ मंसिर २०७८

संसारभरीका र्‍यापर आफ्नो बोल्ड अन्दाजका लागि परिचित छन् । पोस्ट मलूनजस्ता केही आर्टिस्ट छन् जसले आफ्नो अनुहारभरी ट्याटु बनाइरहेका छन् । यद्यपि, अमेरिकाका र्‍यापरले एक कदम माथि उठ्दै आफ्नो निधारको बीच भागमा एउटा दुर्लभ हिरा टाँसेका छन् । यो प्राकृतिक गुलाबी हिराको मूल्य २४ मिलियन डलर अर्थात् २ अर्ब नेपाली रुपैयाँ हो ।

२६ वर्षका सायमर बायसिल वुड्स एक अमेरिकी र्‍यापर र गीत लेखक हुन् र उनी लिल उजी वर्ट स्टेज नामबाट परिचित छन् । वुड्स धेरैजसो आफ्नो अनुहारको ट्याटु र हेयरस्टाइलका लागि ट्रेन्ड हुन्छन् । यी र्‍यापरले हालै इन्स्टाग्राममा आफ्नो एउटा भिडियो सेयर गरेका छन् जसमा लगभग ११ क्यारेटको यो हिरा लगाइरहेको देख्न सकिन्छ । वुड्सले यति अचम्मको निर्णय किन लिए भनेर उनका प्रशंसक हैरान थिए ।

यी आर्टिस्टले आफ्ना ट्वीटर फलोर्सलाई आफूले यो हिराका लागि सन् २०१७ देखि पैसा तिरिरहेको र आफूलाई यसको मूल्य चुक्ता गर्नका लागि तीन वर्षभन्दा बढीको समय लागेको बताएका छन् । उनले यो दुर्लभ र प्राकृतिक हिरा एलियट एलियनेटबाट बिक्रि गरेका हुन् । एलियटलाई धनाढ्य व्यक्तित्वलाई महँगो र दुर्लभ स्टोन बेच्ने व्यक्तिको रुपमा परिचित छन् । वुड्सले यसपछि आफूले यस्तो प्रकारको महँगो शौक नदोहोराउने घोषणा पनि गरेका छन् ।


Last Updated on: February 5th, 2021 at 7:23 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
२५३ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया