बुधबार ०९ आषाढ २०७८

बैतडी भागरथी हत्याकाण्डः अपहरण गर्यो यसरी पत्ता लाग्यो मुख्य हत्यारा देव मार्ग खुलासा दर्शक भन्यो. दर्शकवृन्द करिब 4 पनि पहिला बैतडीमा घटेको घटनाले सामाजिक सञ्जाल जताततै बताएको छ तर सारा नेपालीलाई समेत रुवाएको छ पहिला दुर्लभ घटना जस्तै बैतडीमा पनि यस्तै घटना घटेको छ.

उनी अध्ययन अन्तरविद्यालय सनातन धर्म मावि देखि झन्डै दुई किलोमिटरको दुरीमा घाँटी निमोठेको हात धारिलो हतियार प्रयोग प्रयोग गरेको र बलत्कारी गरी निबस्त्र पारिएको अवस्थामा फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बैतडीले जनाएको छ कञ्चनपुरको भीमदत्तनगरपालिका बालिका निर्मला पन्तकाे दक्षिणी र बिभत्स तरिकाले बलत्कार पछि हत्या भएको अवस्थामा शव फेला परेपछि बिहीवार आदिले बैतडीका

प्रहरी डीएसपी नारायणप्रसाद अधिकारिक घटनास्थलमा पुगेका थिए किशोरीको हत्या भएको थाहा पाएपछि बैतडीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी मनोजराज jersey सरकार हो कि जिल्ला अस्पताल चिकित्सक सशस्त्र प्रहरीको टोली पनि शुक्रबार बिहान घटनास्थलमा पुगेपछि यो जिल्ला सदरमुकाम गोठालापानी बाट मोटरमा झण्डै डेढ घण्टामा पुगिन्छ स्तरको बेला पुगेका प्रमुख जिल्ला अधिकारी जोशीले भारततिरै पहिला बलात्कार गरेर उनको तथा नाक हत्या गरेको र हत्या गरे नजिकको मान्छे रहेको उनले बताए अनुसार घटनास्थलमा badijya फालेको अवस्थामा मोबाइल फेला परेको छ अब सूचना अनुसन्धान अगाडि बढाएको छ त्यसले बलत्कार पछि हत्या भएको प्रामाणिक अनुमानका आधारमा घटना भएको क्षेत्रमा सुत्ने अनुसन्धान गरिरहेको प्रहरीले जनाएको छ खोजीका क्रममा

Aarati घरभन्दा 3 किलोमिटरको दुरीमा रहेको उल्लेख सामुदायिक वनमा विवशको रुपमा बलात्कारपछि हत्या गरेको अवस्थामा बागमतीको सख्या परेको थियो बैतडीको को खोल set चाँडै pani कच्ची सडकको लेखमा bich जंगलमा सडक आपसमा बलत्कार गरेपछि विषय र सडकदेखि 50 60 मिटर झाडीमा फालेको अवस्थामा बिहीबार शव फेला परेको मृत किशोरी काय नाता पर्ने स्थानीय शिवराज भट्टले जानकारी दिएका छन् प्रहरीले गरेको प्रामाणिक अनुसन्धानका क्रममा भागबतजीको scar पछि हत्या भएको देखिन्छ 16 बर्से भागति बाट बुधबार माघ 21 गते बिहान विद्यालय गएकी थिइन् गाउँपालिकाको भवन नजिकै रहेको सनातन धर्म मावि मध्या 12 मा कक्षा 12 मा अध्ययन tar भागमती साँझसम्म पनि घर नफर्केपछि परिवारका सदस्यले सोधीखोजी गर्ने क्रममा बिहीबार राती जंगलमा फेला

घरभन्दा 3 किलोमिटरको दूरीमा रहेको सामुदायिक वनमा विवश रुपमा हत्या गरेको अवस्थामा भाग शव भेटिएपछि हुर्काउने शोकमा डुवेको छ भारतीको पोस्टmartam पनि उनलाई पहिले बलत्कार गरेर धारिलो हतियार प्रहार गर्दा उनको दर्दनाक हत्या गरिएको भन्ने देखाएको छ घटनाको अनुसन्धानका लागि प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरो ziaee टोलीसमेत बैतडी पठाएको छ सिआइबीका नेतृत्वको टोली 65 पुगेको हो बाहुन नेतृत्वको सिआइबीको टोली यसअघि कञ्चनपुरकी बालिका निर्मला पंत को हत्या पर्वमा समेत अनुसन्धानमा खटिएको थियो बुधबार भाद्र तिलाई थियो तर उनले e-sewa गरेकी थिइन् विद्यालयबाट निस्कदा चारजना संघिय तर घरमा म यक्लि गएको भन्दै भागति छिरे घरको हुनेगरी साथीहरुबाट छोडेर हिँडेकी थिइन् गत विवाद खडा भएको जानकारी पाउन

नेपालका प्रहरी तालिम वटा तालिम प्राप्त कुकुर लगेर अनुसन्धान सुरु गरेको थियो धनगढीबाट बिहानै तालिमप्राप्त गुलाबी र हड्डी अनुसन्धान सुरु गरेको थियो त्यो रातभरी र बिहान 11 बजेसम्म कुकुरले पनि कुनै अनुसन्धान नगरेको प्रहरीले जनाएका छन् रातभरि पानिपरे कुकुरलाई प्रयोग सकिएन प्रवक्ता मिले भने शुक्रबार बिहान मात्र कुकुरले प्रयोग गरेको थियो तर पनि पानी परेकोले खुले धेरै टाढा सम्म केही पनि पत्ता लगाउन सकिन्छ तर भनेको कुरुप गरेको बाटोमा फेला परेको थियो सबै अनुसन्धान कर्मीले ध्यान मोबाइलमा अड्किएको छ भट्टले गरेका घटनास्थलबाट 25 मिटर फेला परेको थियो आइतबार बिहान मानसखण्ड ले जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी प्रवक्ता जनकबहादुर धामीलाई सम्पर्क भएको जानकारी छ


Last Updated on: February 9th, 2021 at 11:49 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
११०४०२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया