मंगलबार ०९ कार्तिक २०७८

भाई वैदेशिक रोजगारीका लागि दुवईमा थिए । घरमा वुहारी एक्लै थिइन् । यहि मौकामा जेठाजु नाता पर्ने छिमेकी दाईले बुहारीलाई लेखेको म्यासेज सार्वजनिक भएपछि सबैको होस उडेको छ

उनले बुहारीलाई सम्बन्धको प्रस्ताव राखेको म्यासेज सार्वजनिक भएको छ । लेखिएको म्यासेज सार्वजनिक भएपछि ति दाईले आफुले नलेखेको दावी गरेका छन् । तर उनले भ्वाइस म्यासेजमा भने जथाभावी बोलेको स्वीकार गरेका छन् ।

इलाम जिल्लाको सुर्योदय गाउँपालिकामा भएको यो घटनाले वैदेशिक रोजगारीमा रहेका युवाहरुको लागि झ सं ग बनाउने छ । श्रीमती छोराछोरीको खुसीको लागि भन्दै विदेशमा रहेका पुरुषहरुलाई यस्ता घटनाले पक्कै पनि दुखी बनाउँछ । दिनेश बस्नेतलाई भएको यस्तो घटनाले अहिले सामाजिक सञ्जालमा चर्चा पाएको छ । उनी वैदेशिक रोजगारीका लागि दुवईमा थिए ।

श्रीमतीले अर्कैको ६ महिनाको गर्भ फा ले को थाहा पाएपछि ति श्रीमान नेपाल फर्किएका छन् । आफ्नो दाई नाता पर्नेले श्रीमतीलाई यस्तो म्यासेज लेखेको देखेपछि उनले श्रीमतीको गर्भ उनकै हो भन्ने शंका छ । अहिले ति दुई दाजुभाई आमने सामने भएका छन् । उनले बुहारीसंग मनपरी बोलेको स्वीकार गरेका छन् ।


Last Updated on: February 9th, 2021 at 11:38 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
३४५८ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया