मंगलबार १९ साउन २०७८

 

जंगली जनावर भालूको आफ्नै दुनिया हुन्छ । यो जनावर आफ्नै धुनमा खेल्दै रमाउने जीव मानिन्छ । खानु, पिउनु, सुत्नु उट्पट्यागं गरेर दिन काट्नु भालुको दैनिकी जस्तै हो । यस्तै एक भालुको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भिडियो चर्चामा छ ।

भिडियोमा एक कारमा सवार व्यक्तिले भालुलाई देखेर हात हल्लाउछन् । उता भालु पनि मानिसले झै त्यसै गरी हात हल्लाएर प्रतिकृया दिन्छ । त्यतिमात्र होइन, गाडीमा बसका ती व्यक्तिले भालुलाई ब्रेडको एक टुक्रा फ्याकेर दिन्छन् । तर भालु खाना देखेर उठ्दैन र आफ्नो स्टाइलमा आफु तिर आएको ब्रेडलाई मुखले च्याप्प टोक्छ र खान्छ ।

यो भिडियो सामाजिक सञ्जालहरुमा निकै चर्चामा छ । भालुको ब्रेड खाने स्टाललाई धेरैले ग्रेट एटिच्युट र स्वाग भनेका छन् ।

भिडियो हेर्नुहोस्

 

 

Last Updated on: February 10th, 2021 at 1:10 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
२४२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया