मंगलबार ०९ कार्तिक २०७८

एजेन्सी : कलाकारहरु आफ्नो भूमिकालाई वास्तविक जस्तो बनाउनको लागि कतिसम्म मेहनत गर्छन्, यसबारे थाहा पाउनु भएमा तपाई आश्चर्यमा पर्नुहुनेछ। सरबजीतको भूमिका निभाउनको लागि रणदीप हुड्डाले कैयौँ दिनसम्म भोक-प्यासमा रहेका थिए। राजकुमार रावले आफ्नो भूमिकाको लागि एउटै कोठामा कैयन दिन आफूलाई बन्द गरेका थिए। आजकलका अभिनेताहरु मात्र हैनन् यसरी दिलोज्यान दिएर चलचित्रको चरित्रमा भिज्ने कोसिस गर्ने, पहिलेका बलिउड अभिनेताहरु पनि आफ्नो भूमिकालाई सजीव बनाउन जुनसुकै हदसम्म पनि जान्थे।


हामी कुरा गर्दै छौँ १९८० को दशकमा एक नृत्य स्टारको रूपमा बहुत धेरै प्रसंशक बनाएका र त्यतिबेलाको भारतको सबैभन्दा लोकप्रिय प्रमुख अभिनेताको रुपमा आफूलाई स्थापित गर्न सफल मिथुन चक्रवर्तीको। मिथुनले सन् २००९ मा रिलिज भएको फिल्म ‘जोर लगा के … हैय्या !’ मा भिखारीको भूमिका निभाएका थिए। त्यतिबेला उनले एउटै लुगा धेरै दिनसम्म लगाएका थिए किनकी भिखारीसँग कहाँबाट पैसा होस् र दैनिक लुगा फेरेर लगाउनलाई।

त्यहीँ भएर मिथुनले कैयन दिनसम्म एउटै ड्रेस लगाएर शूटिङ गरे। त्यो ड्रेस मिथुनले कसैलाई धुन पनि दिएका थिएनन् किनकी उनी चाहन्थे कि कपडा फोहोर देखियोस् र उनको भूमिकामा वास्तविकता झल्कियोस्।


Last Updated on: February 14th, 2021 at 10:32 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
५३९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया