मंगलबार १४ मंसिर २०७८

सन् १९८९ मा रिलिज भएको फिल्म मेने प्यार कियाले दर्शकको सामू एउटी सुन्दर अभिनेत्री भाग्यश्रीलाई पेश गर्यो । यो फिल्ममार्फत् उनले बलिउडमा कदम राखिन् र रातारात स्टार बनिन् । पहिलो फिल्मकमा लागि उनले बेस्ट फिमेल डेब्यूको फिल्मफेयर अवार्ड पाइन् । आज २३ फेब्रुअरीमा भाग्यश्रीले आफ्नो ५२ औं जन्मदिन मनाइरहेकी छिन् । यो उमेरमा पनि भाग्यश्रीको सुन्दरता र फिटनेस आज पनि त्यस्तै छ जुन ३२ वर्ष अघि थियो ।

भाग्यश्री सोसल मिडियामा आफ्नो फिटनेस भिडियो सेयर गरिरहन्छिन् । यसमा नायिकालाई हेरेपछि उनी ५२ वर्ष पुगिसकिन् भनेर पत्याउन गाह्रो छ । भाग्यश्रीको वर्कआउट भिडियामा विभिन्न प्रकारको वर्कआउट समावेश हुन्छन् ।

यसबाहेक भाग्यश्री योग र डेडिकेटेड जिम र्याट स्ट्यामिना बिल्डिङ व्यायाम पनि गर्छिन् । उनको यो फिटनेस रुटिनमा श्रीमान् हिमालय दस्सानी पनि बराबर भाग लिन्छन् ।

 

View this post on Instagram


Last Updated on: February 23rd, 2021 at 12:24 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
४२१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया