आइतबार १९ मंसिर २०७८

काठमाडौं पछिल्लो समय पो’र्न हेर्नेहरुको संख्या बृद्दि हुँदै गइरहेको विभिन्न तथ्यांकले देखाएको छ तर अ’श्लिल चलचित्र हे’र्नु हा’निका’रक हुन्छ, यसले जीवनमा ठुलो स’मस्या नि’म्त्याउन पनि सक्छ त्यो तपाईंको लागि घा’तक हुन सक्छ । एक अनुसन्धानका अनुसार जसले पो’र्न फि’ल्मबढी मात्रामा हेर्छन् उनीहरुको जीवनमा रो’मान्स कम हुँदै जान्छ । उनीहरुलाई डे’ट, कसैसँगको भे’टघाट र रमाइलोले खासै अ’सर पर्दैन ।भिडियो हेर्न यहाँ

बैदेशिक रोजगारमा जानेहरूका लागि प्रदेश २ र ५ का युवाहरूका लागि श्रम लिनका …
तल क्लिक गर्नुहोसकिन भने उनीहरुले यी सवैमा भन्दा पो’र्न हेर्न मै आ’नन्दको महशुस गर्छन् ।अनुसन्धानका अनुसार स्थिती त्यतिबेला ख’राब हुनसक्छ जब तपाईंलाई डेटिङमा जानुभन्दा पो’र्न हेर्न राम्रो लाग्न थाल्छ । यस्तो अवस्थामा तपाईंको आत्म विश्वास ख’स्किने गर्दछ र तपाईं

आफू लाई अरुभन्दा भि’न्न पाउनु हुन्छ ।यसले तपाईंको स’म्बन्धमा न’कारात्मक असर पुर्याइरहेको हुन्छ ।३ सय ५० पुरुष र ३ सय ३६ महिलामाथि गरिएको यो सोध जर्नल अफ से’क्स रिसर्चमा प्रकाशित भएको थियो । आफू लाई चाहेर पनि पो’र्न हेर्न रो’क्न सक्नुहुन्न भने तपाईंलाई पो’र्नको ल’त लागेको बुझ्नुपर्ने अनुसन्धानले बताएको छ ***भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस***पार्ने भिडियो बाहिरियो हेर्नुहोस ।


Last Updated on: February 28th, 2021 at 9:30 pm
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
११७१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया