शनिबार ११ मंसिर २०७८

मेषः तपाईंले महत्त्वपूर्ण निर्णयहरू सजिलै लिन सक्नुहुनेछ जसले तपाईंको रुचिलाई अगाडि बढाउन मद्दत गर्दछ । तपाईं काममा आफ्ना सहकर्मीहरूसँग मैत्री साझेदारी गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । तपाईं आफ्नो वरिष्ठबाट राम्रो प्रतिष्ठा कमाउन सक्नुहुनेछ । तपाईंले राम्रोसँग बुझ्न कोसिस गर्नुहुनेछ । तपाईँको स्वास्थ्य राम्रो हुने देखिएतापनि आफ्नो शरीरको ख्याल राख्नुहोला ।

वृषः दिनले अपेक्षित परिणाम दिनेछैन । तपाईं आत्मनिर्भर हुनुपर्दछ र आफ्नो लक्ष्यहरू पूरा गर्न प्रति लाग्नुपर्दछ । आजको दिन तपाईँलाई कामको दबाब बढि हुने सम्भावना छ । राम्रो नतिजाको लागि आफ्नो कामको योजना बनाउनुहोस् । तपाईं राम्रो कायम गर्न सक्षम हुनुहुन्न । गडबडीको सम्भावना हुनसक्छ । तपाईँले मानसिक त ना व भोग्नुपर्ने हुनसक्छ ।

मिथुनः दिन अपेक्षित परिणामहरू उत्पादन गर्न असफल हुनेछ जसले तपाईंको आत्मविश्वास गुम्न सक्ने सम्भावना हुनसक्छ । यद्यपि तपाईं धार्मिक प्रवचन र मन्दिरहरूको भ्रमण गरेर चीजहरूको सुधार गर्न सक्नुहुन्छ । तपाईंले तपाईंको कार्यहरू समयमै पूर्ण गर्न सक्नुहुनेछ जसले प्रगतिशील परिणाम दिनेछ । तपाईं आफ्नो साथीलाई नराम्रो शब्दहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ जुन अमानवीय हो । तपाईंले बोलीमा त्यस्तो कठोरताबाट जोगिनु पर्छ र तपाईंको पार्टनरसँग राम्रो समय बिताउनु पर्छ । तपाईंको खुट्टामा दुखाइ हुन सक्छ । तपाईँले आफ्नो स्वास्थ्यको ख्याल गर्नु महत्त्वपूर्ण छ ।

कर्कटः दिनले फलदायी परिणाम ल्याउनेछ । तपाइँ साहसि भई तपाइँको लक्ष्यमा सफलता हासिल गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । तपाईले आफ्ना कार्यहरू प्रभावकारी हिसाबले पूरा गर्न सक्नुहुन्छ । तपाईं आफ्नो काम पूरा गर्न संगठित हुनुहुनेछ । तपाईं आफ्नो पार्टनरसँग गहिरो मायालु भावनाहरू साझेदारी गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । यसले सम्बन्धमा एकअर्कोलाई राम्रोसँग बुझ्नको लागि मार्ग प्रशस्त गर्दछ । तपाईं पूर्ण रूपमा फिटनेसको मजा लिनुहुनेछ । तपाईंसँग उच्च स्तरको उर्जा हुनेछ ।

सिंहः तपाईँ थुप्रै संभावनाहरुको महसुस गर्नुहुनेछ । तपाईं तुलनात्मक रूपमा सजिलो तरिकामा गाह्रो कार्यहरू पूर्ण गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । तपाईं आफ्नो प्रदर्शनमा आफ्नो प्रतिभा अगाडि ल्याउन सक्षम हुनेछ । तपाईंको कार्यविधि र व्यवहारको शैली तपाईंको वरिष्ठबाट सराहना हुनेछ । तपाईं आफ्नो पार्टनरसँग मिठो र रमाईलो शब्दहरू आदानप्रदान गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । यसले तपाईंको पार्टनरसँग स्नेह साझा गर्दछ । स्वास्थ्य राम्रो हुनेछ । आफ्नो शरीरको ख्याल राख्नुहोला ।

कन्याः यो अनुकूल दिन हुनेछैन । नकारात्मक नतिजाबाट जोगिन तपाईंले कुनै पनि फलदायी निर्णय गर्नु अघि दुई पटक सोच्नु आवश्यक छ । तपाईं आफ्ना सहकर्मीहरूसँग राम्रो स म्ब न्ध कायम गर्न सक्षम हुनुहुन्न । तपाईलाई कामको द बा ब अधिक हुने देखिन्छ । तपाईँ आफ्नो पार्टनरसँग राम्रो समय बिताउनुहुनेछ जसले राम्रो बनाउँछ । तपाईको आमाको स्वास्थ्यको लागि खर्च हुनसक्छ जुसले तपाईलाई चिन्तित बनाउँछ ।

तुलाः तपाईंले कुनै पनि कार्य लिनु अघि राम्रोसँग सोच्न आवश्यक छ किनकि नकारात्मक परिणामको सम्भावना हुन सक्छ । एकाग्रताको अभावका कारण तपाईंले गरेको काममा त्रुटिहरूको संभावना देखिन सक्छ । तपाईंले आफ्नो कामको सावधानीपूर्वक योजना बनाउनुपर्छ । तपाईंले परिवारको मु द्दामा तपाईंको पार्टनरसँग अप्रिय क्षणहरूको सामना गर्नुपर्नेछ । यसले तपाईंको पार्टनरसँग झ ग डा निम्त्याउन सक्छ । गम्भीर टाउको दुख्ने सम्भावना छ । ध्यान अभ्यास गर्नु तपाईको स्वास्थ्यको लागि राम्रो हुनेछ ।

वृश्चिकः इच्छित परिणामहरू प्राप्त गर्नका लागि दिन अनुकूल हुँदैन । तपाईं खराब नतिजाबाट सतर्क हुनुपर्छ । तपाईं आध्यात्मिक अभ्यास र जप गरेर शान्ति पाउनुहुनेछ । तपाईंको कामको तालिकाले काममा ढिलाइ पैदा गर्न सक्छ । राम्रो स म्ब न्ध कायम राख्न तपाईले आफ्नो साथीसँग रमाईलो मनोवृत्ति र मैत्री कायम गर्नु आवश्यक छ । ढाड दुख्ने सम्भावना छ । तपाईंको स्वास्थ्यको ख्याल राख्नु महत्त्वपूर्ण छ ।

धनुः आजको दिन तपाई विकासको उज्ज्वल सम्भावनाहरू महसुस गर्नुहुनेछ । तपाइँ तपाइँका सबै प्रयासहरूमा सफलता प्राप्त गर्नुहुनेछ । तपाईं दिनलाई ठूला निर्णयहरू गर्न प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ । आजको दिन तपाईंको काम पूरा गर्न एक सहज दिन हुनेछ । तपाईं आफ्नो कार्यहरू प्रभावी ढंगले पूरा गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । तपाईले आफ्नो साथीलाई शब्दहरु सँग खुशी पार्न सक्षम हुनुहुनेछ जसले तपाईको पार्टनरलाई खुशी पार्छ । स्वास्थ्य ठीक छ, तपाईंले राम्रो शक्ति पाउनुहुनेछ ।

मकरः दिनले धेरै गतिविधि सिर्जना गर्दैन । कुनै पनि कार्य सुरू गर्नु अघि तपाईंले गहिरिएर सोच्न आवश्यक छ । तपाईंले गाह्रो परिस्थितिहरूको सामना गर्नुपर्दछ जुन दक्ष रूपमा व्यवहार गर्न आवश्यक छ । दिनको लागि कुनै महत्त्वपूर्ण निर्णय गर्नबाट बच्नुहोस् । तपाईं आफ्नो भविष्यको बारेमा अनावश्यक चिन्ता लिन सक्नुहुन्छ । आराम र प्रभावी तरीकाले तपाईका कार्यहरू सम्पन्न गर्नुहोस् । तपाईं असहज भावनाहरु वृद्धि गर्नुहुनेछ । यसले तपाईंको साथीसँग राम्रो भावना साझा गर्न असक्षम बनाउँछ । दुखाईले तपाईलाई समस्या निम्त्याउँछ । तपाईले व्यायाम गरेर उचित उपचार गरी तपाईको स्वास्थ्यको हेरचाह गर्नुपर्छ ।

कुम्भः दिनले सकारात्मक नतिजा ल्याउँदैन । यसले तपाईंलाई अल-मल्लमा पार्नेछ । तपाईं आफ्नो विचारहरू प्रभावी ढंगले पोख्न सक्नुहुन्न । अरूसँग कुराकानी गर्दा सावधान हुनुहोस् । तपाईंले आफ्नो कामको सम्बन्धमा बहुमूल्य विकासको सम्भावना गुमाउनुहुनेछ । तपाईंको पार्टनरसँग बहस हुनसक्ने संभावनाहरू छन् । केहि सजिलो विधिहरु अपनाएर, तपाई आफ्नो साथीसँग खुशी देख्नुहुनेछ । तपाईंको बच्चाहरूको स्वास्थ्यले चिन्ता निम्त्याउन सक्छ । तपाईंले आफ्नो पार्टनरको स्वास्थ्यमा पनि खर्च गर्नुपर्नेछ ।

मीनः आजको दिन धेरै अनुकूल दिन हुनेछ । तपाईं आफ्नो उद्देश्यहरू छिटो हासिल गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । तपाईं आफ्नो लाभको लागि राम्रो योजना बनाएर काम गरेर दिनको उपयोग गर्न सक्नुहुनेछ । प्रगतिशील परिणामहरू कामको अगाडि देखिने छन् । तपाईं नयाँ रोजगार अवसरहरूको फाइदा लिन सक्नुहुन्छ जुन कुराले तपाईंलाई खुशी पार्नेछ । यात्राको दौरान तपाईंले आफ्नो पार्टनरसँग खुशीका क्षणहरू बिताउनुहुनेछ । तपाईं दिनको लागि राम्रो फिटनेस कायम गरि राम्रो अवस्थामा देखापर्नु हुनेछ ।


Last Updated on: March 2nd, 2021 at 6:20 am
युज यस न्युज पोर्टल मा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।
४०८ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया